Ana içeriğe atla

Hakkımızda

ZEYTURSAN, 1983’TE KURULAN KÖKLÜ BİR TURŞU ÜRETİCİSİDİR. SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM UYGULAMALARINI KULLANARAK GELENEKSEL TARİFLERİ MODERN TEKNOLOJİYLE BİRLEŞTİRİR VE TÜKETİCİLERE EN SAĞLIKLI VE LEZZETLİ ZEYTİN VE TURŞU ÜRÜNLERİNİ SUNAR.

Berrak markası olarak Zeytursan çatısı altında tüketicilerimize Türkiye’nin en iyi zeytin, turşu ve sos ürünlerini sunuyor, bu eşsiz kalitedeki ürünlerimizi dünya sofralarına taşıma misyonuyla hareket ediyoruz. Biz, bu toprakların sunduğu bereketi, ailemizin kuşaklar boyunca süregelen tecrübesi ve sıcaklığıyla birleştirdik. Ülkemizin verimli topraklarında yetişen zengin ürünler, köklü bir aile işletmesinin deneyimiyle ve özenle hazırladığımız geleneksel tariflerle harmanlanıyor. Böylece, Berrak Turşuları olarak, her bir ürünümüzde hem tarihimizi hem de lezzetimizi bir arada sunuyoruz.

35 yılı aşkın süre boyunca bu yaklaşımı sürdürerek; şeffaflık, sürdürülebilirlik ve yenilikçilikle Türkiye’nin bereketli topraklarının lezzetlerini sofralarınıza taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz.

Doğanın İzinde, Lezzetin Peşinde

Bu topraklarda yetişen her mahsulü dünyanın en değerli hazineleri olarak görüyoruz. Bu değeri korumanın ve doğanın sunduğu zenginlikleri en doğru şekilde kullanmanın peşinde, sürdürülebilir tarım uygulamalarını benimsiyor ve toprağımızın doğal dengesini koruma misyonunu üstleniyoruz. Kaliteli hammadde seçiminde güvendiğimiz yerli çiftçilerimizle beraber, modern teknoloji ve hijyenik koşullarda hazırlanan ürünlerle sofralarınızı lezzetlendiriyoruz. Her üründe kalitemizi yükselterek, tüketicilerimize daima en iyisini sunma gayretindeyiz.

Bereketli Topraklarımızdan Dünya Sofralarına

Berrak ürünlerini tüm dünyaya sunuyor, tüketicilerin ve üreticilerin hayatına değer katmak için çalışıyoruz. Bugüne kadar 100’e yakın ülkeye ihraç ettiğimiz en yüksek kalite ürünlerimiz ile bereketli topraklarımızın mahsullerini dünya sofralarına ulaştırmayı başardık. Ulusal ve uluslararası zincir marketlerde varlığımızı sürdürerek, Türkiye’nin lezzet elçiliğini gururla yapmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Tüm ilişkilerimizde; karşılıklı yarar sağlayarak, iyi niyetle ve anlayışla yaklaşarak, yasalara ve ahlâk kurallarına uyarak, dürüst çalışmayı benimsiyoruz. Daima müşterilerimizin beklentilerine, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilen kaliteli ürünlerle karşılık vererek ve müşterilerimizin her adımda yanlarında olarak ürünlerimize sahip çıkıyoruz. Ayrıca Türkiye ve dünya için, çevreyi koruma bilinciyle hareket etmeyi ve bu bilinci yeni nesillere aktarmayı önemsiyoruz.

Vizyonumuz

Geleneksel tarifleri yüksek kaliteli üretim süreçleriyle birleştirerek ve her geçen gün ürün çeşitliliğimizi arttırarak, ülkemizin sebze ve meyve yetiştiriciliğindeki eşsiz yerini ihracatla değerlendirmeyi istiyoruz. Böylelikle, Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih ettiği marka haline gelmesini sağlayıp istikrarlı büyümemizi sürdürerek geleneksel lezzetlerimizi dünya sofralarına taşımayı hedefliyoruz.